Po shfaqen 1–20 nga 21 përfundime gjithsej

  • View as:
  • Sidebar
  • Sort by:
14.99

DISPONUESHMËRIA: Në stok

14.99
  • Shpejtësia e shkëlqyer N sjell përvojën më të mirë për transmetimin e videos HD ose thirrjet në internet
  • Teknologjia MIMO me forcë më të fortë depërtimi të sinjalit, mbulim më i gjerë me valë, duke siguruar performancë dhe stabilitet më të mirë
  • Kriptim i lehtë i sigurisë me valë me një shtypje të butonit WPS
  • Mbështet Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1, Mac OS X 10.7~10.10, Linux