Po shfaqen krejt 19 përfundimet

 • View as:
 • Sidebar
 • Sort by:
StarTech 24 – ju ofron Solid-state drive (SSD), për të gjitha produktet elektronike, produktet tona kanë garancion me një afat të caktuar. Të gjitha produktet tona mund ti porosisni online. Njëri nga agjentët tanë do ju kontaktoj për të ju ndihmuar rreth porosive.
59.99

DISPONUESHMËRIA: Në stok

59.99
 • Lidhje USB 3.1 Gen 2 për transferim të të dhënave me shpejtësi të lartë (deri në 500 MB/s) dhe performancë optimale
 • Përfshin kabllon USB-A dhe USB-C (USB 3.1 Gen 2); Gjithashtu i pajtueshëm me Thunderbolt 3, USB 3.1 Gen 1 dhe USB 2.0
 • Strehimi metalik rezistent ndaj goditjeve – i reziston goditjeve dhe rënieve të përditshme; Forma ultra e hollë – ideale për udhëtime.
 • Përfshin softuerin rezervë Nero vetëm për sistemet operative Windows
69.99

DISPONUESHMËRIA: Në stok

69.99
 • USB 3.1 Gen 2 connectivity for high-speed data transfer (up to 500 MB/s) and optimum performance
 • Backwards compatible with USB 2.0 ports and includes ultra-slim form factor – ideal for travel.
 • Shock resistant metal housing – withstands everyday bumps and drops.
 • Includes USB-A and USB-C cables as well as the Nero backup software.
SALE -33%
19.99

DISPONUESHMËRIA: Në stok