Po shfaqen krejt 20 përfundimet

  • View as:
  • Sidebar
  • Sort by:
StarTech 24 – ju ofron Wireless Router, produktet tona kanë garancion me një afat të caktuar. Të gjitha produktet tona mund ti porosisni online. Njëri nga agjentët tanë do ju kontaktoj për të ju ndihmuar rreth porosive.
14.99

DISPONUESHMËRIA: Në stok

14.99
  • Shpejtësia e shkëlqyer N sjell përvojën më të mirë për transmetimin e videos HD ose thirrjet në internet
  • Teknologjia MIMO me forcë më të fortë depërtimi të sinjalit, mbulim më i gjerë me valë, duke siguruar performancë dhe stabilitet më të mirë
  • Kriptim i lehtë i sigurisë me valë me një shtypje të butonit WPS
  • Mbështet Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1, Mac OS X 10.7~10.10, Linux
279.99

DISPONUESHMËRIA: Në stok