SKU: AC002863 Kategori:

4-Port Switch PoE Megabit DH-PFS3006-4ET-36

54.99Share it:
  • Mbështet katër porte të furnizimit me energji PoE 10/100M dhe dy porte lidhjeje 10/100M ·
  • Mbështet standardet 802.3af dhe 802.3at
  • Temperatura e funksionimit: -10°C deri +55°C
  • Mbështet transmetimin PoE në distanca të gjata 250 m
  • Mbështetni mbikëqyrësin PoE
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Data Transmission Port 4 PoE ports with 10/100 Mbps Base-TX 2 uplink ports with 10/100Mbps Base-TX
Power Supply AC100–AC240V
Operating Temperature -10°C to +55°C (-14°F–131°F)
Operating Humidity 10%–90%
Power Consumption Idling: 0.5W Full load: 36W
PoE Budget Port1-4 ≤30W, whole PoE budget ≤36W
PoE Standard IEEE802.3af, IEEE802.3at
PoE Pin Assignment PoE: 1, 2, 4, 5(V+), 3, 6, 7, 8(V-)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “4-Port Switch PoE Megabit DH-PFS3006-4ET-36”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *