SKU: M001220 Kategori: ,

Monitor NEC E222W 22inch

59.99Share it:

Monitori LCD me ekran të gjerë MultiSync E222W 22″ nga NEC është një monitor ergonomik dhe miqësor ndaj mjedisit. Ai ka disa veçori të krijuara për të minimizuar ndikimin mjedisor, duke përfshirë modalitetin ECO për të reduktuar përdorimin e energjisë, një sistem inteligjent të menaxhimit të energjisë dhe një matës të gjurmës së karbonit. Unik mbështetja ofron rregullim të pjerrësisë, rrotullimit dhe lartësisë, si dhe një rrotullim 90° të ekranit, duke lejuar shikimin në modalitet portret.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor NEC E222W 22inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *