SKU: AC002715 Kategori: , Brand:

Maus Gaming BENQ ZOWIE S1

79.99Share it:
  • Maus simetrik lojrash për esports
  • Dizajn më i shkurtër i përgjithshëm
  • Pa shofer; prizë dhe luaj
  • Sensori 3360
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand BenQ
Color Black
Connectivity Technology USB
Special Feature Ergonomic Design
Movement Detection Technology Optical

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maus Gaming BENQ ZOWIE S1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *