SKU: 20603 Kategori: Brand:

Ace 3, Black Sport Red Për fëmijët 6+

Disponueshmëria: Produkt me porosi

84.99


Produkt me porosi


Share it:

Ace 3, Black Sport Red Për fëmijët 6+. Të rehatshme dhe të sigurta. Fitbit Ace 3 u krijua për veprim të gjallë me një rrip të rehatshëm silikoni dhe një shtrëngim të sigurt e të rregullueshëm. Jetëgjatësia e baterisë 8 ditë. Gjurmimi i gjumit. Sfidat familjare. Kohëmatës dhe kronometër Fytyra te ndryshme. Aktivitet gjithëditor. Rezistent nga uji deri në 50 m. Përkujtues lëvizjesh. Alarmet dhe përkujtuesit e gjumit. Njoftimet e thirrjeve (në smartphone). Byzylykë dhe aksesorë. Nëpërmjet PARENT VIEW, prindërit mund të shohin lehtësisht aktivitetin e fëmijëve të tyre .

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ace 3, Black Sport Red Për fëmijët 6+”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *