SKU: N/A Kategori: Brand:

Monitor Acer B247Wbmiprzx 24 inch IPS

Disponueshmëria: Produkt me porosi

339.99


Produkt me porosi


Share it:

Ekrani i Serisë B7 rrit nevojat tuaja profesionale të punës me qëndrimin e tij të fortë, ergonomik dhe gamën e gjerë të teknologjive për përmirësimin e ngjyrave.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Acer B247Wbmiprzx 24 inch IPS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *