SKU: M001251 Kategori: Brand:

Monitor Gaming ACER Nitro ED270R Sbiipx CURVED 27 inch Full HD 165Hz

319.99Shiko PDF
Share it:
  • Ekran i jasht?zakonsh?m i lakuar VA 27 in? FULL HD me cil?si imazhi t? pap?rlyer me 1500R I 250/ K?ndi i gjer? i pamjes?
  • Shpejt?sia e rifreskimit t? shpejt? 165 Hz p?rshpejton kuadrot p?r sekond? p?r t? ofruar skena l?vizjeje 2D ultra t? l?muara I AMD Free Sync Premium Tecnnology eliminon grisjen e ekranit, duke minimizuar vones?n dhe vones?n.
  • Opsionet e lidhjes: 2 X HDMI 1 X DP porte me Inbox HDMI dhe kabllo DP I disponohet dalje audio
  • Kujdesi p?r syt? tuaj me ve?orit? Eye Care p?rfshin teknologjin? Bluelight Shield, Flickerless, Comfyview I q? ndihmojn? n? uljen e tendosjes s? syve dhe ofron nj? p?rvoj? m? t? rehatshme shikimi
  • Montimi n? mur gati I -5 deri n? -20 Rregullim i pjerr?sis?
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ ED270R
Screen Size 27 Inches
Display Resolution Maximum 1920 x 1080 Pixels
Brand Acer
Special Feature Curved Screen, Blue Light Filter, Wall Mountable, Tilt Adjustment, Flicker-Free
Refresh Rate 165 Hz
HD type Full HD
Panel type VA
Item Weight 2.89 KG
Item Dimensions LxWxH 18.35 x 24.61 x 7.72 inches
Ports HDMI
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Importuar nga:

Modeli

ED270R

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor Gaming ACER Nitro ED270R Sbiipx CURVED 27 inch Full HD 165Hz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *