SKU: AC001398 Kategori: Brand:

Projektor Acer VP X1123HP

399.99Share it:
 • Ekran i ndritshem dhe i gjalle: Shkelqim 4000 Lumens per Ekran te mprehte dhe te qarte SVGA 800×600 Rezolucioni origjinal
  Rezolucioni maksimal: 1920 x 1200, raport mbreselenes i kontrastit 20,000:1 per imazhe dhe tekste te qarta
  Funksionaliteti i rrjetit: Deri ne 15000 (Eko) Llamba LifeAcer LumiSense & BlueLightShielde Teknologjia, Zhvendosja e imazhit per ta pershtatur imazhin ne ekran, pa levizur projektor, Acer ColorBoost3De Acer ColorSafe
  Mirembajtje e lehte: IICeil i montueshem
  Lidhja e permir?suar: HDMI, USB, Video e perbere, VGA Hyrja, VGA Out
  Veeorite e bashkepunimit: Projeksion opsional me vale (Dongle me vale shitet vemas
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand  ‎ Acer
Connectivity Technology VGA, HDMI
Display resolution 1920 x 1200
Product Dimensions ‎ ‎0.99 x 0.99 x 0.99 cm
Weight 2.4 Kg
Color Black
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Projektor Acer VP X1123HP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *