SKU: 4770070879474 Kategori: , Brand:

Acme Altoparlant Bluetooth PS101

Disponueshmëria: Produkt me porosi

18.13


Produkt me porosi


Share it:

Altoparlanti portativ Bluetooth ACME PS101 është kompakt, por i zhurmshëm dhe i fuqishëm në madhësinë e tij. Ka lidhje Bluetooth, kështu që çiftohet lehtësisht me çdo pajisje të aktivizuar. Koha e riprodhimit është deri në 8 orë – më se e mjaftueshme për një ditë pune ose një festë të mrekullueshme. Përveç kësaj, do të mund të shihni nivelin e baterisë së mbetur në telefon. Përveç luajtjes së muzikës përmes Bluetooth, mund të vendosni edhe kartën micro SD ose të lidhni altoparlantin me çdo pajisje me kabllo aux. Më në fund, siç u përmend në fillim, ai luan muzikën shumë me zë të lartë dhe të qartë me bas të pasur dhe të këndshëm.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Acme Altoparlant Bluetooth PS101”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *