SKU: 4770070880005 Kategori: , Brand:

Acme Altoparlant Bluetooth PS408

Disponueshmëria: Produkt me porosi

60.00


Produkt me porosi


Share it:

Merrni altoparlantin portativ Bluetooth ACME PS408 për të dëgjuar muzikë kudo që të shkoni dhe harroni herën e fundit që e keni karikuar sepse koha e luajtjes së këtij altoparlanti është deri në 30 orë! Për më tepër, gamën e plotë, tingujt natyralë me bas të rëndë janë fjalët për të përshkruar muzikën që luhet nga ky altoparlant. Përveç kësaj, është i papërshkueshëm nga spërkatjet, që përkthehet në altoparlantin perfekt për festë në breg të detit ose në kohë të ftohtë në liqen. Nuk ka nevojë të përmendim dizajnin portativ, lidhjen Bluetooth, kontrollin e përshtatshëm dhe shumë veçori të tjera që mund t’i gjeni më poshtë!

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Acme Altoparlant Bluetooth PS408”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *