SKU: 4770070863923 Kategori: , Brand:

Acme Maus me kabllo MS14

Disponueshmëria: Produkt me porosi

4.63


Produkt me porosi


Share it:

Zgjidhni funksionin plug-and-play në miun me dizajn ergonomik për instalim të shpejtë dhe performancë të qetë edhe gjatë orëve të gjata të punës. Përveç kësaj, rrota e lëvizjes së gomës nuk do ta lërë kurrë gishtin tuaj të rrëshqasë, ndërsa kablloja e gjatë siguron funksionim të përshtatshëm dhe pa vështirësi të miut edhe kur pajisja me të cilën është lidhur është vendosur diku më tej. Plus, miu ka lidhje USB, kështu që mund ta përdorni me laptopin ose kompjuterin desktop që tashmë zotëroni

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Acme Maus me kabllo MS14”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *