SKU: 4770070881767 Kategori: , Brand:

Acme Maus me kabllo MS17

Disponueshmëria: Produkt me porosi

4.63


Produkt me porosi


Share it:

Është koha e përkryer për të përditësuar disa pajisje në një tavolinë! Për disa përdorues, një maus i thjeshtë me tela pa veçori shtesë është gjithçka që u nevojitet. Çdo maus në këtë gamë ka një formë ergonomike për të siguruar një seancë pune të zgjatur dhe më të këndshme.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Acme Maus me kabllo MS17”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *