SKU: 4770070881750 Kategori: , Brand:

Acme Maus Wifi MW20

Disponueshmëria: Produkt me porosi

7.63


Produkt me porosi


Share it:

Është koha e përkryer për të përditësuar disa pajisje në një tavolinë! Gama e re e minjve ACME do të fuqizojë klientin të zgjedhë saktësisht atë që ata kanë në mendje. Për disa përdorues, një maus i thjeshtë me tela nuk është i mjaftueshëm, kështu që ne po ofrojmë një përmirësim me valë. Gjithashtu, çdo maus në këtë gamë ka një formë ergonomike për të siguruar një seancë pune të zgjatur dhe më të këndshme.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Acme Maus Wifi MW20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *