SKU: 4770070880432 Kategori: Brand:

Acme Peshore SC202

Disponueshmëria: Produkt me porosi

25.00


Produkt me porosi


Share it:

Peshorja inteligjente që tregon më shumë sesa thjesht peshë! Me peshoren inteligjente Bluetooth ACME SC202 ju mund të gjurmoni ndryshimet e përqindjes së yndyrës në trup. Përveç kësaj, ju mund të kontrolloni BMI-në tuaj dhe të shihni se ku qëndroni sipas moshës dhe gjinisë tuaj me peshën tuaj. Një tjetër funksion i shkëlqyeshëm është matja BMR e cila ju tregon se sa kalori ju nevojiten për të kryer funksionet bazë ditore, si frymëmarrja ose tretja. Falë teknologjisë së sinjalit të dyfishtë matjet janë më të sakta. Të gjitha këto statistika shkojnë në telefonin tuaj dhe shfaqen në aplikacionin special. Së fundi, peshoret janë të lehta për t’u vendosur dhe të thjeshta për t’u përdorur për të gjithë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Acme Peshore SC202”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *