SKU: N/A Kategori: , Brand:

Adapter Delock mini-Displayport (M) to DVI-I (F)

Disponueshmëria: S’ka stok

55.23


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

Me këtë përshtatës të portit të ekranit nga Delock, mund të zgjeroni MacBook, MacBook Pro apo edhe MacBook Air tuaj me një portë DVI 24+5 dhe të lidhni për shembull një monitor.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: