SKU: AC002003 Kategori: Brand:

AeroCool Gaming DESK ACD1 120

329.99Share it:

Me nj? dizajn miq?sor ergonomik dhe nj? pamje elegante, kjo tavolin? ?sht? e p?rkryer p?r ?do lojtar q? d?shiron t? ?oj? performanc?n e tyre t? loj?rave n? nivelin m? t? lart? duke shijuar rehati maksimale.?Me ndri?imin blu LED dhe p?rfundimin n? stilin e fibrave karboni, kjo tavolin? i jep konfigurimit tuaj t? loj?rave nj? shije elegante dhe futuriste.

  • Ndri?imi me ngjyra LED blu n? an?t e tavolin?s shton nj? stil elegant
  • Mbarimi n? stilin e fibrave t? karbonit jep nj? pamje dhe ndjesi futuriste
  • Dizajni miq?sor ergonomik ju b?n t? ndiheni rehat dhe t? relaksuar
  • K?mb? t? rregullueshme n? k?mb?t e tavolin?s p?r t? ruajtur ekuilibrin
  • Tabaka e menaxhimit t? kabllove p?r menaxhim efikas t? kabllove
  • Mbajt?se kabllosh p?r menaxhim t? p?rshtatsh?m t? kabllove
  • E pajisur me var?se kufjesh t? p?rshtatshme n?n tavolin?
  • Mbajt?sja e integruar e filxhanit ofron nj? m?nyr? t? shpejt? dhe t? leht? p?r t? q?ndruar t? hidratuar
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AeroCool Gaming DESK ACD1 120”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *