SKU: AIO001146 Kategori: Brand:

AIO Lenovo 3 24ITL6 ALL-IN-ONE i5-1135G7/ 16GB/ 512GB/ 23.8 inch/ TOUCHSCREEN WIN11

859.99


  • CPU: Intel Core i5-1135G7
  • RAM: 16GB
  • Memory: 256GB
  • Screen size: 27″ (1920×1080)  Full HD TOUCHSCREEN
  • GPU: ‎‎Intel

Shiko PDF
Share it:
  • Përjetoni performancë të qetë dhe fantastike edhe në ngarkesat më të rënda të punës, falë përpunimit të tij deri në Intel Core i5. Familja juaj tani ka një dyqan për bibliotekën e saj të madhe të mediave. Mblidhni deri në 1,000 filma, 30,000 këngë ose 40,000 foto me deri në 256GB SSD hapësirë ​​ruajtëse të diskut në gjendje të ngurtë, e cila ofron kohë më të shpejta të nisjes, transferime skedarësh dhe reagim të sistemit.
  • Kryerja e shumë detyrave midis telefonave dhe kompjuterëve tuaj mund të jetë një sherr. IdeaCentre AIO 3i i hollë dhe kompakt tani vjen me një dok në mbajtësen e tij për të vendosur telefonin tuaj celular, duke ndihmuar në lehtësimin e angazhimit me shumë ekrane. Dizajni i tij elegant fsheh një kamerë me qartësi deri në 5M që e bën videokonferencën dhe bisedën tuaj më reale dhe më të këndshme. Thjesht mbyllni kamerën dhe kontrolloni se kush mund t’ju shohë. Kamera IR në modelet e zgjedhura dhe Windows Hello ju lejon gjithashtu të identifikoheni shpejt dhe në mënyrë të sigurt përmes njohjes së fytyrës.
  • Me një dizajn kornizash të hollë dhe të ngushtë nga tre anë, IdeaCentre AIO 3 ofron shikim me kënd të gjerë në një ekran Full-HD. Shikoni ngjyra të gjalla në cilësi të pastër kristal në pothuajse çdo kënd, në mënyrë që të mund t’i ndani me miqtë dhe familjen. Dhe me ekranin opsional me prekje, klikimi dhe zvarritja e skedarëve është më intuitiv se kurrë. Me një sistem audio të certifikuar nga Harman Kardon, IdeaCentre AIO 3i transmeton audio të mprehtë dhe të vërtetë mbi dy altoparlantë stereo 3W.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli  Lenovo 3 24ITL6 ALL-IN-ONE
CPUIntel  Intel Core i5-1135G7 (4C / 8T, 2.4 / 4.2GHz, 8MB)
RAM  16 GB  DDR4
Memory 256 GB SSD
Screen size 27" (1920x1080) Full HD TOUCHSCREEN
Display Type ‎ IPS
Color Black
GPU ‎ Intel
Ports‎ 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 2 1x HDMI 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector
Product Dimensions ‎65.8 x 54 x 23.3 cm
Item Dimensions LxWxH ‎ ‎65.8 x 54 x 23.3 cm
Item Weight ‎ 11 KG
Ram Memory Technology ‎ ‎ DDR4
Hard Disk Description SSD
Hard Drive Interface ‎PCIE x 4
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj YES
Importuar nga:

Ngjyra

Procesori

Veçoritë

Madhësia e ekranit

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “AIO Lenovo 3 24ITL6 ALL-IN-ONE i5-1135G7/ 16GB/ 512GB/ 23.8 inch/ TOUCHSCREEN WIN11”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *