SKU: AIO001144 Kategori: Brand:

AIO Lenovo 3 24ITL6 ALL-IN-ONE i5-1135G7/ 16GB/ 512GB/ 23.8 inch/ TOUCHSCREEN

799.99


 • CPU: Intel Core i5-1135G7
 • RAM: 8GB
 • Memory: 256GB
 • Screen size: 23.8″ (1920×1080) TOUCHSCREEN
 • GPU: ‎‎Intel

Shiko PDF
Share it:
 • Procesori: Gjenerata e 11-të Intel Core i5-1135G7 | Shpejtësia: 2.4 GHz (Bazë) – 4.2 GHz (Max) | 4 bërthama | 8 Fije | 8 MB cache
 • OS: Windows 11 Home i ngarkuar paraprakisht me vlefshmëri gjatë gjithë jetës
 • Para-instaluar: MS Office Home dhe Student 2021
 • Kujtesa: 8 GB RAM DDR4-3200, e zgjerueshme deri në 16 GB || Hapësira ruajtëse: 512 GB SSD || Grafika: Grafika e integruar Intel Iris Xe
 • Ekrani: 23,8 inç Full HD (1920×1080) | Shkëlqimi: 250 nits | Ekrani IPS
 • Kamera: HD 720p || Audio: 2 x altoparlantë stereo 3W, audio me definicion të lartë (HD).
 • Lidhshmëria: Wi-Fi 6 (11ax, 2×2) | Bluetooth 5.0
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Lenovo 3 24ITL6 ALL-IN-ONE 
CPU Intel Core i5-1135G7
RAM    8 GB
Memory 512 GB SSD
Screen size 23.8" (1920x1080) Full HD TOUCHSCREEN
Display Type ‎LED
Color Black
GPU ‎ Intel Iris Xe Graphics
Connectivity Type ‎Wi-Fi
Wireless Type Bluetooth
Special Feature   Anti-glare Display
Ports‎ 4*USB, Ethernet, HDMI
Product Dimensions ‎‎ ‎ ‎‎54.1 x 185.3 x 43.3 cm
Item Dimensions LxWxH  ‎ 54.1 x 185.3 x 43.3 cm
Number of Processors 5
Item Weight ‎ 6.81 KG
Ram Memory Technology ‎ ‎ DDR4
Hard Disk Description SSD
Hard Drive Interface ‎ ‎PCIE x 2
Hardware Platform ‎ PC
Voltage
Operating System Windows 11
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj YES
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “AIO Lenovo 3 24ITL6 ALL-IN-ONE i5-1135G7/ 16GB/ 512GB/ 23.8 inch/ TOUCHSCREEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *