SKU: AIO001147 & AIO001107 Kategori: Brand:

AIO Lenovo 5 24IMB05 i5 10400T/ 8GB/ 1TB+256GB/ 23.8 inch/ TOUCHSCREEN

699.99


 • Modeli: Lenovo 3 24IMB05 ALL-IN-ONE  TOUCHSCREEN
 • CPU: Intel Corei5-10400T
 • RAM: 8GB DDR4 SDRAM
 • Memory: 1TB HDD+256GB SSD
 • GPU: ‎‎Intel UHD Graphics 630

Shiko PDF
Share it:
 • Procesori Intel Core i5 2 GHz ju ofron performancë solide për të parë video, për të luajtur lojëra dhe në të njëjtën nyje përshtatshmëria e tij ju bën më produktivë
 • 8 GB memorie për të trajtuar aplikacione komplekse në të njëjtën kohë
 • 256 GB SSD + 1TB HD i mban programet tuaja në funksionim aktiv ndërsa kompjuteri juaj rifillon nga pezullimi në sekonda
 • Me Nuk ka qasje të menjëhershme në muzikën, filmat, të dhënat ose përmbajtjen tuaj të preferuar në disqe
 • Gjithçka që bëni do të duket e mrekullueshme në ekranin 23,8″ 1920 x 1080 të pajisjes “gjithë-në-një”
 • Karta grafike e përbashkët Intel UHD Graphics 630 për performancë pa vonesa dhe të qetë
 • Puna në aplikacione të ndryshme duke mbajtur një sy në mediat sociale nuk ka qenë kurrë më e lehtë; me Windows 10 Home OS, tani mund të kapni deri në katër aplikacione në çdo vendndodhje në ekran për kryerjen e shumë detyrave pa mundim. Ju madje mund të krijoni desktop individual për projekte dhe detyra specifike.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Lenovo 3 24IMB05 ALL-IN-ONE  TOUCHSCREEN
CPU Intel Corei5-10400T
RAM  8GB DDR4
Memory 1TB HDD+256GB SSD
Screen size 23.8" (1920x1080) TOUCHSCREEN
Display Type ‎IPS
Color Black
GPU ‎ Intel UHD Graphics 630
Wireless Type ‎‎ ‎‎ Bluetooth, 802.11ac
Ports‎ 2* USB 2.0/ 4* USB 3.0
Product Dimensions ‎7.3 x 17.8 x 17.1 inches
Item Dimensions LxWxH ‎ ‎7.3 x 17.8 x 17.1 inches
Number of Processors 6
Item Weight ‎ 10.75 KG
Ram Memory Technology ‎ ‎ DDR4
Hard Disk Description SSD
Computer Memory Type ‎ DDR4 SDRAM
Hard Drive Interface ‎ PCIE x 4
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj YES
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “AIO Lenovo 5 24IMB05 i5 10400T/ 8GB/ 1TB+256GB/ 23.8 inch/ TOUCHSCREEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *