SKU: AIO001138 Kategori: Brand:

AIO Lenovo 5 27IOB6 i7 10700T / 16GB / 512GB / 27 inch TOUCHSCREEN

Disponueshmëria: S’ka stok

999.99


  • CPU: Core i7-10700T
  • RAM: 16GB DDR4
  • Memory: 512GB SSD
  • Screen size: 27″ (2560×1440) TOUCHSCREEN
  • GPU: Intel

S’ka stok


Shiko PDF
Share it:
  • 【RAM me shpejtësi të lartë dhe hapësirë ​​të madhe】 16 GB RAM me gjerësi të lartë për të ekzekutuar pa probleme shumë aplikacione dhe skeda të shfletuesit të gjitha menjëherë; Disku në gjendje të ngurtë 512GB SSD lejon nisjen e shpejtë dhe transferimin e të dhënave.
  • 【 Procesor】Intel Core i7-10700T (8 bërthama, 16 fije, 16 MB Intel Smart Cache, Frekuenca bazë në 2,00 GHz, Deri në 4,50 GHz me Teknologjinë Intel Turbo Boost)
  • 【Ekran】27,0″ QHD (2560 x 1440) IPS, kundër shkëlqimit, ekran me prekje, 350 nit
  • 【Specifikimet teknike】2 x USB-A 2.0, 2 x USB-A 3.2 Gen 2, 1 x USB-C 3.2 Gen 1, 2 x HDMI, 1 x kombinim kufje/mikrofon, 1 x RJ-45; Uebkamera pop-up IR & HD; tastierë dhe maus me tela; Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.0
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Lenovo 5 27IOB6 ALL-IN-ONE
CPU Core™ i7-10700T
RAM  16GB DDR4
Memory 512GB SSD
Screen size 27" (2560x1440) QHD TOUCHSCREEN
Display Type ‎IPS
Color Grey
GPU ‎ ‎Intel 
Connectivity Type ‎ Bluetooth, USB, HDMI, Wi Fi
Ports‎ 2 x USB-A 2.0, 2 x USB-A 3.2 Gen 2, 1 x USB-C 3.2 Gen 1, 2 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, 1 x RJ-45; IR & HD pop-up webcam; wired Keyboard&Mouse; Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.0
Product Dimensions ‎‎ ‎ ‎24.2 x 18.97 x 7.87 inche
Item Dimensions LxWxH ‎ 24.2 x 18.97 x 7.87 inches
Number of Processors 8
Item Weight ‎ 15.4 KG
Ram Memory Technology ‎ ‎ DDR4
Hard Disk Description SSD
Computer Memory Type ‎DDR4 SDRAM
Hard Drive Interface ‎PCIE x 4
Hardware Platform ‎ PC
Voltage
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj YES
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AIO Lenovo 5 27IOB6 i7 10700T / 16GB / 512GB / 27 inch TOUCHSCREEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *