SKU: LP001234 Kategori: Brand:

AirTag Apple 4er-Pack NEW

179.99Share it:

Ju mund të harroni humbjen tani AirTag është një mënyrë shumë e thjeshtë për të mbajtur gjurmët e gjërave tuaja. Vendosni një në çelësat tuaj, vendosni një tjetër në çantën tuaj të shpinës. Dhe ato janë tashmë në radarin tuaj në aplikacionin “Where is?”, ku mund të gjeni gjithashtu pajisjet tuaja Apple dhe të qëndroni të lidhur me miqtë dhe familjen tuaj.

Rroftë bateria AirTag është krijuar për të funksionuar për më shumë se një vit me një bateri standarde që mund ta ndërroni lehtësisht. Dhe iPhone juaj do t’ju tregojë kur është koha për një të ri.

Nuk ka frikë nga uji  Imagjinoni që keni një AirTag në çelësin tuaj dhe – oh – ai bie në një pellg. Ose diçka derdhet pikërisht mbi të. Ky nuk është absolutisht asnjë problem. AirTag juaj është i papërshkueshëm nga uji.

Inicialet. Ose emoji Nëse blini AirTag në apple.com ose në aplikacionin Apple Store, mund ta personalizoni me inicialet tuaja. Ose me një emoji. Ose të dyja. Nuk kushton asgjë, është e lehtë dhe argëtuese.

ping Aty ajo është Portofoli juaj i vendosur gabimisht nuk është një punë e madhe nëse keni të bashkangjitur një AirTag. Luaj një tingull përmes altoparlantit të integruar thjesht duke shkuar te skeda e re Objects në aplikacionin Find My, ose thuaj “Hej Siri, ku është portofoli im?”. Nëse ajo është afër – si nën divan ose në dhomën tjetër – ndiqni tonin dhe do ta ktheni atë.

Nëse AirTag juaj është afër, iPhone juaj mund të përdorë Precise Search për t’ju drejtuar tek ai. Teknologjia me brez ultra të gjerë ju lejon të shihni distancën nga AirTag dhe drejtimin që duhet të shkoni. Kërkimi i detajuar është i pajtueshëm me: iPhone 11 iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max iPhone 12 dhe iPhone 12 mini iPhone 12 Pro dhe iPhone 12 Pro Max

Si punon? AirTag-u juaj lëshon një sinjal të sigurt Bluetooth që pajisjet në rrjetin Find My mund ta dallojnë kur janë afër. Këto pajisje dërgojnë vendndodhjen e AirTag tuaj në iCloud dhe ju mund ta shihni atë në një hartë në aplikacionin Find My. I gjithë procesi është anonim dhe i koduar për të mbrojtur privatësinë tuaj. Dhe është efikas, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për jetëgjatësinë e baterisë ose përdorimin e të dhënave.

Modaliteti i humbur e bën edhe më të lehtë gjetjen e tyre Ashtu si pajisjet tuaja të tjera Apple, ju mund ta vendosni AirTag në modalitetin e humbur. Më pas do të merrni automatikisht një njoftim kur një pajisje nga rrjeti e gjen atë. Ju gjithashtu mund të vendosni të dhënat tuaja të kontaktit që të merren duke shtypur AirTag me një smartphone të aktivizuar me NFC. Kjo është e njëjta teknologji që bën të mundur pagesën me një smartphone.

Mbrojtja standarde e të dhënave Vetëm ju mund të shihni se ku është AirTag juaj. Të dhënat e vendndodhjes dhe historia juaj nuk ruhen kurrë në AirTag. Çdo pajisje që ndajnë të dhënat e vendndodhjes nga AirTag juaj mbetet gjithashtu anonime dhe të dhënat e vendndodhjes janë të koduara në çdo hap të transmetimit. Kjo është arsyeja pse edhe Apple nuk e di vendndodhjen e AirTag tuaj ose identitetin e pajisjes që ndihmon për ta gjurmuar atë.

Një trokitje e lehtë është gjithçka që duhet për të lidhur AirTag-un tuaj me iPhone ose iPad. Futni një emër për AirTag-un tuaj, bashkëngjitni atë me artikullin që dëshironi të gjurmoni dhe jeni gati. Dëshironi të merrni edhe njoftime AirTag në Apple Watch tuaj? Nuk ka problem.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Ngjyra

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AirTag Apple 4er-Pack NEW”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *