SKU: AIO001125 Kategori: , Brand:

AIO 2021 Apple iMac / Apple M1 8-core / 8GB / 256GB / 7-core GPU / 24-inch

1.486.99


  • CPU: Apple M1 8-core
  • RAM: 8GB
  • Memory: 256GB SSD
  • GPU: 7-core

Share it:
  • Ekran gjithpërfshirës 24 inç 4,5K Retina me gamë të gjerë ngjyrash P3 dhe 500 nits shkëlqim
  • Çipi Apple M1 ofron performancë të fuqishme me CPU me 8 bërthama dhe GPU me 7 bërthama
  • Dizajn jashtëzakonisht i hollë 11,5 mm me ngjyra të gjalla
  • Kamera FaceTime HD 1080p me M1 ISP për cilësi video të mahnitshme
  • Grup me tre mikrofon me cilësi studioje për thirrje dhe regjistrime zanore të qarta kristal
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Apple 2021 iMac All-in-one Desktop Computer
CPU System on Chip (SoC), Apple M1 chip, 8-core CPU with 4 performance cores and 4 efficiency cores, 7-core GPU,16-core Neural Engine
RAM  8GB DDR4 
Memory 256GB SSD
Screen size 24" (4096 x 2304) Full HD
Color Blue
GPU ‎ ‎‎Radeon Pro 555X with 2GB of VRAM or Radeon Pro 560X with 4GB of VRAM
Connectivity Technology Wi-Fi Built In, Bluetooth, USB
Ports‎ DisplayPort, Thunderbolt 3 (up to 40Gb/s), USB 4 (up to 40Gb/s), USB 3.1 Gen 2 (up to 10Gb/s) ,Thunderbolt 2, HDMI, DVI, and VGA supported using adapters (sold separately)
Product Dimensions 27.24 x 6.89 x 23.77 inches
Item Dimensions LxWxH ‎ 27.24 x 6.89 x 23.77 inches
Number of Processors 8
Item Weight ‎ 12.7 KG
Ram Memory Technology ‎ ‎ DDR4
Hard Disk Description SSD
Operating System: Mac OS
Hardware Platform PC
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “AIO 2021 Apple iMac / Apple M1 8-core / 8GB / 256GB / 7-core GPU / 24-inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *