SKU: AC001773 Kategori: Brand:

Anyast M9 Plus

18.99Shiko PDF
Share it:
 • Mb?shtet Airplay, Miracast dhe DLNA.
  Rezolucioni i daljes 1080p real.
  Chrome Cast Support.
 • Specifikimi:Shpejt?sia(MHz):1200MHZ
  RAM(mb): DDR3 128MByte
  Flash i brendsh?m(MB): 128MByte
  Rezolucioni maksimal: (1920*1080_60p) p?r H.265?USB
  : USB2.0
  Frekuenca Wi-Fi (2.4G/5.8G): 2.4G
  Formatet video: avi,.divx,.mkv,.ts,.dat,.vob ,.mpg,.mpeg,.mov,.mp4,.rm,.rmvb,.wmv
  Formatet e figur?s: JPEG,BMP
  Formatet audio: MP1/MP2/MP3
  DLNA: Ndarja standarde e ekranit

  Mb?shtetja e sistemit: IOS8 .0+/Android4.4+/Windows8.1+/Mac xOS10.9

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Anyast M9 Plus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *