SKU: 110462 Kategori: Brand:

Monitor AOC 24P1 23.8 inch Full HD

Disponueshmëria: Produkt me porosi

269.99


Produkt me porosi


Share it:

Monitor IPS 23,8” me 3 anë me Full HD  elegant me një dizajn pa bordura 3 anë falë panelit më të fundit IPS me rezolucion FHD (1920 x 1080 px). E pajisur me gamën e plotë të hyrjeve video (VGA, DVI, HDMI, DisplayPort), altoparlantë të integruar dhe stendë ergonomike të përmirësuar me rregullim të lartësisë 150 mm.

Porta e ekranit DisplayPort ofron transmetim ultra të shpejtë dixhital audio dhe video pa humbje të cilësisë ose vonesë në hyrje. Lidhni shpejt dhe me lehtësi një sërë pajisjesh me ekranin tuaj, të tilla si një kompjuter, laptop, media player, konsol lojërash dhe më shumë. Kjo është e përkryer për profesionistët, si dhe për përdoruesit më kërkues të shtëpisë.
Altoparlantët e integruar Altoparlantët e integruar e bëjnë të lehtë bisedën me familjen, miqtë dhe kolegët. Përjetoni filma, muzikë, lojëra dhe shumë më tepër me zë me cilësi të lartë pa pasur nevojë të lidhni altoparlantë të jashtëm.
Qëndrim i rregullueshëm në lartësi Mirëqenia juaj është e rëndësishme për ne. Kjo është arsyeja pse ky monitor ofron opsione të rregullimit të lartësisë për t’ju ndihmuar të gjeni pozicionin e përsosur kur punoni, luani ose shikoni video. Përshtatja e monitorit tuaj AOC sipas nevojave tuaja jo vetëm që do t’ju ndihmojë të zvogëloni lodhjen dhe ta mbani trupin tuaj të shëndetshëm. Në fund të fundit, ajo gjithashtu ju ndihmon ju dhe ekipin tuaj të arrini rezultate më të mira në punë.
Paneli IPS Paneli IPS siguron një përvojë të shkëlqyer shikimi me ngjyra të gjalla, por të shkëlqyera dhe të sakta. Ngjyrat shfaqen gjithmonë uniforme pavarësisht nga këndi i shikimit.

Dritë e ulët blu Drita blu me valë të shkurtër mund të dëmtojë sytë tuaj. Teknologjia AOC Low Blue Light bllokon rrezet e dëmshme të dritës blu pa ndryshuar ngjyrën e shfaqur. Metoda të tjera për të reduktuar dritën blu përdorin filtra ose cilësime të ndryshuara, por rezultojnë në imazhe të errëta/të verdhë.

Flicker Pa pagesë Teknologjia AOC Flicker-Free përdor një panel me ndriçim të pasmë DC (rrymë direkte) që redukton dritën e dridhjes. Lodhja dhe lodhja e syve janë mbajtur në minimum, kështu që ju mund të shijoni seanca të gjata dhe intensive të lojërave me rehati!

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ ‎ 24P1
Screen Size 23.8 Inches
Display Resolution Maximum   1920 x 1080
Brand AOC
Special Feature Height Adjustment, Anti Glare Screen, Built-in Speakers, Blue Light Filter, Swivel Adjustment, Wall Mountable, Tilt Adjustment, Thin Bezel
Refresh Rate 60 Hz
HD type Full HD
Panel type IPS
Item Weight 4.6 kg
Item Dimensions LxWxH 53.9 x 202.5 x 51.8 cm
Ports HDMI
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ  
Importuar nga:

Modeli

24P1

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtësia e ripërsëritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor AOC 24P1 23.8 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *