SKU: M001256 Kategori: , , Brand:

Monitor AOC Gaming C24G2AE 23.6 inch FHD

249.99Shiko PDF
Share it:

Monitor i lakuar VA 24″ 165Hz me koh? p?rgjigjeje 1ms dhe FreeSync Premium Ky ekran 165Hz mahnit me shpejt?sin? e tij t? shpejt? t? rifreskimit 1ms dhe nj? panel VA q? prodhon ngjyra jasht?zakonisht t? gjalla. Mb?shtetja Premium FreeSync garanton sinkronizimin e p?rsosur midis monitorit dhe GPU-s?.

Buz? e ngusht? p?r shp?rqendrim minimal p?r stacionin e fundit t? betej?s Zgjero fush?n t?nde t? shikimit me nj? konfigurim me shum? monitor.?Korniza e ngusht? dhe dizajni pa korniz? sigurojn? shp?rqendrim minimal p?r stacionin e fundit t? betej?s.
Shkalla e rifreskimit 165 Hz Me nj? shpejt?si rifreskimi prej 165 Hz (dyfishi i standardit t? industris? prej 60 Hz), loj?rat mund t? luhen pa probleme.?P?rdorni potencialin e kart?s suaj grafike.?Harrojeni shtremb?rimin dhe turbullimin e l?vizjes.?Ndjeni reflekset tuaja dhe veprimin si nj?.?Asnj?her? mos shikoni prapa.
1ms MPRT?Koha e reagimit t? figur?s n? l?vizje MPRT ?sht? nj? akronim p?r Moving Picture Response Time.?Teknologjia MPRT fiket dhe ndez drit?n e prapme t? monitorit tuaj gjat? ndryshimeve t? imazhit.?Sa m? e shkurt?r koha q? nj? imazh shfaqet n? monitor, zvog?lon efektet “fantazm?” dhe “mjegulluese”, duke rezultuar n? nj? p?rvoj? m? t? qet? t? loj?s.
Freesync Premium Shijoni cil?sin? m? t? mir? t? figur?s – edhe me loj?ra me ritme t? shpejta.?Teknologjia AMD FreeSync Premium siguron q? ritmet e rifreskimit t? GPU-s? dhe monitorit t? sinkronizohen p?r nj? p?rvoj? loje t? qet? dhe pa grisje me performanc? maksimale.?AMD FreeSync Premium ofron nj? shpejt?si rifreskimi prej t? pakt?n 120 Hz, e cila redukton turbullimin dhe mpreh imazhin p?r nj? p?rvoj? ve?an?risht realiste.?Funksioni LFC eliminon rrezikun e belb?zimit n? rast se shpejt?sia e kuadrove bie n?n shpejt?sin? e rifreskimit.
Lakim 1500R Dizajni i lakuar ju vendos pik?risht n? mes t? veprimit, duke ju dh?n? nj? p?rvoj? gjith?p?rfshir?se t? loj?s.
Altoparlant?t e integruar Altoparlant?t e integruar e b?jn? t? leht? bised?n me familjen, miqt? dhe koleg?t. P?rjetoni filma, muzik?, loj?ra dhe shum? m? tep?r me z? me cil?si t? lart? pa pasur nevoj? t? lidhni altoparlant? t? jasht?m.
Vonesa e ul?t n? hyrje Optimizoni reflekset tuaja duke kaluar n? modalitetin e vones?s s? hyrjes s? ul?t t? AOC p?r t? zvog?luar vones?n n? hyrje. Harrojeni grafik?n e dehur: kjo m?nyr? modifikon monitorin me nj? koh? p?rgjigjeje q? mund t? jet? shum? e dobishme p?r ju n? situata t? v?shtira.

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor AOC Gaming C24G2AE 23.6 inch FHD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *