SKU: N/A Kategori: , Brand:

Tablet Apple iPad GEN 9 10.2 Wi-Fi + Cellular 256GB (silver) 9th Gen

924.99Shiko PDF
Share it:

 

  • Ekran i mrekullueshëm Retina 10,2 inç me True Tone – çip A13 Bionic me motor nervor
  • Kamera e pasme e gjerë 8MP, kamera e përparme ultra e gjerë 12MP me skenën qendrore
  • Deri në 256 GB hapësirë ​​ruajtëse – Wi-Fi i shpejtë 802.11ac – Jetëgjatësia e baterisë deri në 10 orë
  • Touch ID për vërtetim të sigurt dhe altoparlantë Apple Pay – Stereo
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Apple IPAD  GEN  9
CPU GEN  9
Ram
Memory 256 GB SSD
Screen Size 10.2"  (2160x1620)
Color Silver
WIFI 802.11ac + CELLULAR
Rear Webcam Resolution 12 MP
Product Dimensions ‎2 x 7 x 9 inches
Item Dimensions LxWxH ‎ 2 x 7 x 9 inches
Item Weight 0.49 kg
Operating System MAC OS
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj YES
Ngjyra

Veçoritë

Importuar nga:

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tablet Apple iPad GEN 9 10.2 Wi-Fi + Cellular 256GB (silver) 9th Gen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *