SKU: N/A Kategori: , Brand:

Tablet Apple iPad 10.2 Wi-Fi + Cellular 64GB (space grey) 9th Gen

729.99Shiko PDF
Share it:
  • Ekran i mrekullueshëm Retina 10,2 inç me True Tone – çip A13 Bionic me motor nervor
  • Kamera e pasme e gjerë 8MP, kamera e përparme ultra e gjerë 12MP me skenën qendrore
  • Deri në 256 GB hapësirë ​​ruajtëse – Wi-Fi i shpejtë 802.11ac – Jetëgjatësia e baterisë deri në 10 orë
  • Touch ID për vërtetim të sigurt dhe altoparlantë Apple Pay – Stereo

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli   Apple iPad GEN  9
Ram 3 GB
Memory 64 GB
Screen Size 10.2" ‎(2160x1620 )
Color Grey
WIFI Wi-Fi + Cellular
Rear Webcam Resolution 12 MP
Product Dimensions ‎‎2 x 7 x 9 inches
Item Dimensions LxWxH ‎ ‎2 x 7 x 9 inches
Item Weight 0.45 kg
Operating System IOS
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj YES

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tablet Apple iPad 10.2 Wi-Fi + Cellular 64GB (space grey) 9th Gen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *