SKU: AC003270 Kategori: , Brand:

ASRock H510M-HDV/M.2 SE 1200 mATX HDMI/DVI/VGA DDR4

79.99Share it:
  • Bobinat me cilësi të lartë 60A nga ASRock ofrojnë në mënyrë efektive deri në tre herë rrymën e ngopjes, e cila mund t’i sigurojë motherboard një tension të optimizuar dhe të përmirësuar të Vcore
  • Me teknologjinë ASRock BFB (Base Frequency Boost), përdoruesit mund të përdorin gjithashtu CPU të serisë jo K në pllakat amë të serisë ASRock 500 (madje edhe në modelet jo të serisë Z) dhe të përdorin menjëherë rezervat e fuqisë së procesorit duke rritur orën bazë.
  • Intel LAN siguron qarkullimin më të mirë të të dhënave, përdorim të ulët të CPU-së dhe stabilitet të përmirësuar
  • Lidhësi Ultra M.2 me lidhje PCIe Gen3 x4 drejton shpejtësinë e transferimit deri në 32 Gb/s
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand ASRock
CPU socket LGA 1200
RAM memory technology DDR4
Chipset type Intel H510
Platform Windows 10
Model name ASRock H510M-HDV/M.2 mATX Intel H510 DDR4 S1200, 90-MXBFT0-A0UAYZ
CPU model Core i5
Memory storage capacity 64 GB
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ASRock H510M-HDV/M.2 SE 1200 mATX HDMI/DVI/VGA DDR4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *