SKU: G001181 Kategori: Brand:

ASUS PH-RTX3060

Disponueshmëria: S’ka stok

377.99


S’ka stok


Share it:

ASUS Phoenix GeForce RTX™ 3060 e ka marrë emrin nga prodhimi i performancës së lartë në një paketë të fortë. Një ventilator i madh i vetëm përfiton nga dizajni ynë i ventilatorit të teknologjisë Axial dhe një ventilator me kushineta të dyfishta që zgjat dy herë më shumë se alternativat me mbajtëse. Për të ngritur shiritin, çdo kartë prodhohet duke përdorur procesin tonë të prodhimit plotësisht të automatizuar të Teknologjisë Auto-Extreme dhe kalon një test stresi 144-orësh të lojërave. Nëse jeni duke kërkuar për një shok afatgjatë për t’ju fuqizuar gjatë viteve në vijim, mos kërkoni më larg se ASUS Phoenix.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand ‎ASUS
Series ‎PH-RTX3060-12G-V2
Graphics Coprocessor ‎NVIDIA GeForce RTX 3060
Graphics Card Ram Size ‎12 GB
Resolution ‎7680 x 4320
Memory Speed ‎1807 MHz
Item model number PH-RTX3060-12G-V2
Hardware Platform ‎PC
Product Dimensions ‎6.97 x 5.04 x 2.01 inches
Item Dimensions LxWxH ‎6.97 x 5.04 x 2.01 inches
Processor Brand ‎Nvidia
Computer Memory Type ‎GDDR6
Manufacturer ‎ASUS
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ASUS PH-RTX3060”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *