SKU: AC001772 Kategori:

Audio FT-H33U

29.99Shiko PDF
Share it:
 • Për PC – LAPTOP – MOBILE – TV
 • Tingull i qartë i lartë me bas.
 • Transmeton muzikë me valë nga të gjitha pajisjet stereo Bluetooth.
 • IFP përmirëson qartësinë e audios duke ruajtur saktësinë akustike.
 • DSE (Dual Slot Enclosure) përmirëson shpërndarjen e frekuencës së të gjithë sistemit, duke siguruar riprodhim më të lartë me më shumë bas në mes.
 • Subwoofer i personalizuar me çelës të rregullueshëm për riprodhim të pasur të basit.
 • Foleja e kontrollit të audios me ndezje/fikje, Bluetooth dhe kontroll të volumit për përdorim të lehtë.
 • Përdorimi: Kompjuter, Kinema në shtëpi, Karaoke Player, Telefon celular, Audio Player portativ, Stadium
 • Kanalet: 3 (2.1)
 • Përgjigja e frekuencës: 20Hz-17KHz / 25Hz-20KHz
 • Rezistenca: 4Ω
 • Mbështetje: Bt, USB, kartë TF
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Audio FT-H33U”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *