SKU: AC002664 Kategori: , Brand:

B2 MOT 1200 Gigabyte H410M S2H v2 mATX

99.99Shiko PDF
Share it:
  • Mbështet procesorët e gjeneratës së 11-të dhe të 10-të të Serive Core Intel
  • DDR4 i pabuferuar me dy kanale jo-ECC, 4 DIMM
  • Zgjidhje dixhitale VRM direkte 12+1 faza me 50A DrMOS
  • Smart Fan 5 përmban sensorë të shumëfishtë të temperaturës dhe kokë hibride të ventilatorit me FAN STOP
  • Pllakat amë MSI janë ndërtuar me një sërë lidhësish për të kënaqur lojtarët
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Gigabyte
CPU socket LGA 1200
Ram memory technology DDR4
Chipset type Intel H410
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “B2 MOT 1200 Gigabyte H410M S2H v2 mATX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *