SKU: M001279 Kategori: , Brand:

Monitor BenQ GL2480 24 inch Full HD

249.99Shiko PDF
Share it:
  • Pun? dhe loj? pa probleme: Monitor BenQ GL2480 24″ 1080P FHD 75Hz ?sht? gati VESA dhe p?rmban nj? ekran nga skaji n? skaj q? ju lejon t? p?rqendroheni n? gj?rat e r?nd?sishme. Punoni, luani dhe m?soni t? gjitha n? nj? vend!
  • Teknik? Eye-Care: Teknologjia jon? ekskluzive Eye-Care redukton lodhjen e syve, produktivitet optimal dhe ju lejon t? punoni p?r nj? periudh? t? gjat? kohore.
  • Shk?lqim p?rshtat?s p?r cil?sin? e imazhit: Teknologjia jon? Inteligjente e Ndri?imit (BI) optimizon performanc?n e ekranit p?r pun? dhe loj? p?r t? mbrojtur shikimin tuaj duke ofruar nj? imazh mahnit?s n? t? nj?jt?n koh?.
  • Shpejt?sia e p?rgjigjes 1ms GtG: Eliminoni turbullimin e l?vizjes p?r nj? p?rvoj? loje t? qet? me nj? shpejt?si p?rgjigjeje 1ms GtG dhe rit?m rifreskimi 60/75Hz.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli: BenQ GL2480
Screen size: 24"/ 60.96cm
Screen resolution: Full HD (1920 x 1080) 16:9 1 ms/ 75Hz
Connect: HDMI, VGA, DVI-D
Color: black
Garancion: Nga Prodhuesi
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor BenQ GL2480 24 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *