SKU: AC002678 Kategori: Brand:

Bestway Steel Frame Pool 404x201x100cm 56441

449.99


  • Brand: Bestway
  • Capacity:  6478 Liters
  • Product dimensions:  59L x 37W x 134H centimeters
  • Shape:  Rectangular
  • Material:  Polyvinyl Chloride

Share it:
  • Montim i lehtë dhe mure anësore me 3 shtresa PVC dhe poliestër të rëndë
  • Valvula e integruar e kullimit të kontrollit të rrjedhës e bën të lehtë kullimin duke e lidhur valvulën në një zorrë kopshti (me përshtatësin e përfshirë) për të kulluar ujin
  • Ngjitës nënujor për riparimin e ngjitësit
  • Muret anësore tepër të forta të kësaj pishine janë ndërtuar me Tritech, një material i përforcuar me 3 shtresa me një bërthamë rrjetë poliesteri të mbështjellë midis dy shtresave të materialit PVC me diametër të lartë. Kjo krijon një trashësi totale prej 0,40-0,80 mm (16-32 matës) në varësi të madhësisë së pishinës, duke ofruar forcë dhe qëndrueshmëri superiore.
  • Korniza metalike rezistente ndaj korrozionit
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Shape ‎Rectangular
Material Type ‎Polyvinyl Chloride
Number of Pieces ‎1
Included Components ‎Repair Patch
Batteries Included? ‎No
Brand ‎Bestway
Product Dimensions ‎59 x 37 x 134 cm; 61.07 Kilograms
Ngjyra

,

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bestway Steel Frame Pool 404x201x100cm 56441”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *