SKU: AC003026 Kategori: , Brand:

Çantë e llaptopit 1E7D6AA HP 15.6inch

34.99Share it:

Ndihmoni ta mbani fletoren tuaj të sigurt dhe duart tuaja të lira ndërsa jeni në lëvizje me çantën e shpinës së qëndrueshme HP 15.6 Prelude, tani me një ngjyrosje të ngjyrave nga pjesa e brendshme elegante gri.

  • E organizuar bukur
    Qëndroni të organizuar me mbylljen e sipërme me zinxhir, një ndarje të dedikuar për fletoren tuaj në diagonale deri në 15,6″ dhe xhepa të brendshëm dhe të jashtëm me akses të lehtë për kabllot, përshtatësit, stilolapsat, telefonin dhe të gjithë artikujt që përdorni më shumë.
  • Mbajeni në rehati
    Përdorni rripat e rregullueshëm të çantës së shpinës me mbushje për t’i mbajtur duart të lira, ose mbajini nga doreza e sipërme.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
HP Prelude 15.6 Backpack
Closure Druckknopf
Rucksack
Model 1E7D6AA
Product Dimensions ‏ 10 x 20 x 50 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Çantë e llaptopit 1E7D6AA HP 15.6inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *