SKU: AC003021 Kategori: , Brand:

Çantë e llaptopit 1E7D7AA HP 15.6inch Topload

24.99Share it:

Mbroni teknologjinë tuaj
Mbroni laptopin tuaj nga goditjet dhe gërvishtjet ndërsa jeni duke nxituar gjatë ditës, me një pamje të jashtme të qëndrueshme prej najloni dhe një ndarje të mbushur me diagonale 15,6 inç.

Organizuar me mend
Pavarësisht nëse jeni duke punuar nga shtëpia ose në zyrë, kjo çantë ka pikërisht atë që ju nevojitet. Me një mbyllje me zinxhir të sipërm dhe një ndarje të dedikuar që përshtatet deri në një laptop 15,6 inç, ngarkesa juaj e lartë ka hapësirë ​​për të gjitha gjërat tuaja thelbësore si karikuesi, dongles, telefoni, stilolapsat dhe më shumë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand HP
Screen Size 15.6 Inches
Item Weight 300 Grams

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë e llaptopit 1E7D7AA HP 15.6inch Topload”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *