SKU: AC002329 Kategori: Brand:

PC Case LC 703B ON Quad Luxx

59.99Share it:

Përjetoni Case-in e lojërave 703B nga LC-Power! Quad-Luxx ju ofron shumë veçori dhe një larmi të madhe konfigurimesh të sistemit për sistemet ATX, Micro ATX dhe Mini ITX!

 • 2x USB 3.0
  1x USB 2.0
  Audio HD
  Panel anësor i xhamit të temperuar
  përfshirë. fan Case RGB 4 x 120 mm
  Ngjyrat e rregullueshme me butonin RGB
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Sharkoon
Motherboard compatability ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Case type Midi Tower
Colour Black
Material Metal tempered glass plastic
Product Dimensions ‎445 x 195 x 395 mm
Weight 5.06 Kg
Ports ‎ - Case fans Included in delivery: 4 Mounting options: 8 Front: 3x 120 mm Top: 2x 120 mm Inside: 2x 120 mm Back: 1x 120 mm Audio port HD Audio USB 3.0 port 2 USB 2.0 port 1
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PC Case LC 703B ON Quad Luxx”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *