SKU: AC002328 Kategori: Brand:

PC Case LC 709B ON Solar System X

99.99Share it:

Përjetoni Case-in e lojërave 709B nga LC-Power! Solar_System_X ju ofron shumë veçori dhe një larmi të madhe konfigurimesh të sistemit për sistemet ATX, Micro ATX dhe Mini ITX!

  • 2x USB 3.0
    Audio HD
    Xham i temperuar nga ana dhe paneli i përparmë
    Përfshirë. Tifozët e kasës RGB 4 x 120 mm
    Rregullimi i ngjyrave nëpërmjet telekomandës ose nëpërmjet softuerit RGB të panelit kryesor
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand LC POWER
Motherboard compatability ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Case type Midi Tower
Colour Black
Material Metal tempered glass plastic
Product Dimensions 477 x 214 x 440 mm
Weight 7.89 Kg
Ports ‎ Case fans Included in delivery: 4 Mounting options: 6 Front: 3x 120 / 2x 140 mm Top: 2x 120/140 mm Inside: - Back: 1x 120 mm Audio port HD Audio USB 3.0 port 2 USB 2.0 port -
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PC Case LC 709B ON Solar System X”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *