SKU: AC002325 Kategori: Brand:

PC Case LC 802W ON White Wanderer X

109.9950
Share it:

Përjetoni kutinë e lojërave 802W nga LC-Power! White_Wanderer_X ju ofron shumë veçori dhe një larmi të madhe konfigurimesh të sistemit për sistemet ATX, Micro ATX dhe Mini ITX!

 • 1x USB-C (3.2 gjeneral 1×1)
  1x USB-A (3.2 gjeneral 1×1)
  2x USB-A (2.0)
  Audio HD
  Panel anësor i xhamit të temperuar
  Përfshirë. Ventilatorë me kasë ARGB 4 x 120 mm
  Rregullimi i ngjyrave nëpërmjet telekomandës, nëpërmjet butonit RGB në panelin I/O ose nëpërmjet softuerit RGB të panelit kryesor

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand LP POWER
Motherboard compatability E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Case type Midi Tower
Colour Black
Material Metal tempered glass plastic
Product Dimensions 480 x 215 x 425 mm
Weight 7.11 Kg
PCI slots horizontal - total/screwable: 7/7 vertical - total/screwable: 4/4 (alternative to horizontal)  
Ports Case fans Included in delivery: 4 Mounting options: 8 Front: 3x 120 / 2x 140 mm Top: 2x 120/140 mm Inside: 2x 120 mm Back: 1x 120 mm Audio port HD Audio USB 3.1 Gen.2 type C port 1 USB 3.0 port 1 USB 2.0 port 2
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PC Case LC 802W ON White Wanderer X”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *