SKU: AC002327 Kategori: Brand:

PC Case LC 803W ON Lucid X

74.99Share it:

Përjetoni kutinë e lojërave 803W nga LC-Power! Lucid_X ju ofron shumë veçori dhe një larmi të madhe konfigurimesh të sistemit për sistemet ATX, Micro ATX dhe Mini ITX!

 • 2x USB 3.0
  1x USB 2.0
  Audio HD
  Panelet e sipërme dhe anësore të xhamit të temperuar
  Përfshirë. Ventilatorë me kasë RGB 4 x 140 mm
  Rregullimi i ngjyrave nëpërmjet telekomandës, nëpërmjet butonit RGB në panelin I/O ose nëpërmjet softuerit RGB të panelit kryesor
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand LC POWER
Motherboard compatability ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Case type Midi Tower
Colour Black
Material Metal tempered glass plastic
Product Dimensions ‎472 x 225 x 385 mm
Weight 6.54 Kg
PCI slots horizontal - total/screwable: 7/0 vertical - total/screwable: 3/0
Ports Case fans Included in delivery: 4 Mounting options: 8 Front: 3x 120/140 mm Top: 2x 120/140 mm Inside: 2x 120 mm Back: 1x 120/140 mm Audio port HD Audio USB 3.0 port 2 USB 2.0 port 1
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PC Case LC 803W ON Lucid X”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *