SKU: AC002541 Kategori: , Brand:

Console Microsoft XBox Series S Digital Edition 512GB white

399.99Share it:

Shijoni një përvojë të nivelit të lartë të lojërave me këtë konsolë Microsoft Xbox One S. Ai përmban një procesor grafik të fuqishëm për të ofruar cilësi të jashtëzakonshme vizuale. Ky luajtës Blu-ray Xbox One S 4K është gjithashtu një zgjidhje e shkëlqyer për mediat shtëpiake. Mund ta lidhni me shërbimin Xbox Live për të transmetuar filma, për të shkarkuar lojëra dhe për të luajtur me të tjerë në mbarë botën.

  • Çfarë ka në kuti: Konsolë Xbox Series S 512 GB, 1 kontrollues me valë Xbox, kabllo HDMI me shpejtësi të lartë.
  • CPU: 8X Cores @ 3.6 GHz (3.4 GHz w/SMT) CPU Custom Zen 2; GPU: 4 TFLOPS, 20 CUs @1,565 GHz RDNA 2 GPU me porosi; SOC Die Madhësia: 197.05 mm2.
  • Kujtesa: 10 GB GDDR6 autobus i gjerë 128 bit; Gjerësia e brezit të memories: 8 GB @ 224 GB/s, 2 GB @ 56 GB/s.; Hapësira ruajtëse e brendshme: 512 GB SSD me porosi NVME
  • Rezolucioni i lojës: 1440p; Objektivi i performancës: Deri në 120 FP.
  • Karakteristikat e HDMI: Modaliteti automatik i vonesës së ulët, shpejtësia e ndryshueshme e rifreskimit HDMI, AMD FreeSync.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Console Microsoft XBox Series S Digital Edition 512GB white”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *