SKU: AC002434 Kategori: ,

Cooler Master BOX Q300L Case For PC

59.99Share it:
  • Paneli I/O mund të rregullohet në 6 vende të ndryshme dhe kutia mund të pozicionohet: vertikale ose horizontale
  • Paneli anësor transparent akrilik buzë në skaj ofron një pamje të plotë brenda
  • Lartësia e thellësisë së trupit: Mund të mbështesë furnizimin me energji ATX me madhësi normale
  • Filtri i përparmë i pluhurit me dizajn magnetik me vrima të hapura përpara, sipër dhe poshtë për performancë të lartë ajri
  • Hapësirë ​​shtesë prapa sirtarit të motherboard për menaxhimin e fshehur të kabllove
  • Mbështetja e pllakës amë: Micro ATX, Mini ITX, Ftohësi i CPU-së: 159mm/6.2″, GPU 360mm, Mbështetja e radiatorit përpara: 120mm/240mm, e pasme: 120mm
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Cooler Master
Motherboard Compatability Micro-ATX and Mini-ITX
Case Type Mini-Tower
Recommended Uses For Product Gaming
Color Black
Material Alloy Steel, Plastic
Power Supply Mounting Type Bottom Mount
Cooling Method Fan
Item Weight 480 Grams
Item Dimensions LxWxH 15.39 x 9.06 x 15 inches

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Cooler Master BOX Q300L Case For PC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *