SKU: AC002538 Kategori: ,

Cooler PRO K Cooler Multi NOCTUA NH-D15 |1700, 1200, 115x, AM3/4/5, 2011, 2066

179.99Share it:
Dimensionet e produktit: gjatësi x gjerësi x lartësi 16,5 x 15 x 13,5 centimetra
Brendi noctua
Lloji i lidhësit të energjisë 4 PINA
tendosje 12 volt
Metoda e ftohjes Tifoz
Pajisjet e përputhshme kompjuter desktop
Niveli i zhurmes 19.2 dB
Materiali Bakër (bazë dhe tuba ngrohës), alumin (fina ftohëse), nyje të salduara dhe veshje me nikel
Shpejtësia e rrotullimit 1500 rpm

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Cooler PRO K Cooler Multi NOCTUA NH-D15 |1700, 1200, 115x, AM3/4/5, 2011, 2066”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *