SKU: AC002748 Kategori: Brand:

CPU AMD AM4 Ryzen 5 4600G Box 3,7 GHz up to 4,2 GHz 6xCore 8MB 65W

Disponueshmëria: S’ka stok

169.99


S’ka stok


Share it:
  • Paraqet performancë të fuqishme grafike në një procesor desktopi për lojëra të qetë 1080p, nuk kërkohet kartë grafike
  • 6 bërthama dhe 12 fije përpunimi, të bashkuara me ftohësin AMD Wraith Stealth
  • Max Boost 4,2 GHz, i shkyçur për mbingarkesë, 11 MB cache, mbështetje për DDR4-3200
  • Për platformën e avancuar Socket AM4
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand AMD
CPU model Ryzen 5 4600H
Cpu speed   4.2 GHz
Wattage 65 watts
Number of processors ‎6
Product weight ‎ 411g
Product dimensions ‎ 1.57 x 1.57 x 0.24 inches
Computer Memory Type ‎ DDR4 SDRAM
Ngjyra

Procesori

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “CPU AMD AM4 Ryzen 5 4600G Box 3,7 GHz up to 4,2 GHz 6xCore 8MB 65W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *