SKU: AC003225 Kategori: , , Brand:

CPU AMD AM5 Ryzen 9 7900X3D BOX WOF 5,6GHz 12xCore 140MB 120W

Disponueshmëria: S’ka stok

599.99


S’ka stok


Share it:
  • PROCESORI I FUNDIT I ​​LOJRAVE PËR KRIJUESIT. Frekuenca grafike: 2200 MHz, Maks. Temperatura e funksionimit (Tjmax): 89°C.
  • 12 bërthama dhe 24 fije përpunimi, të kombinuara me një cache masive 140 MB
  • Rritja maksimale 5,5 GHz, Mbi zhbllokimin e memories së hapur, mbështetje për DDR5
  • Për platformën më të fundit Socket AM5, mund të mbështesë PCIe 5.0 në motherboard të përzgjedhur të Serisë 600
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand AMD
CPU Manufacturer AMD
CPU Model Ryzen 9
CPU Speed 5.6 GHz
CPU Socket Socket AM5
Item Dimensions LxWxH 1.57 x 1.57 x 0.1 inches
Wattage 120 watts
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CPU AMD AM5 Ryzen 9 7900X3D BOX WOF 5,6GHz 12xCore 140MB 120W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *