SKU: AC002413 Kategori: Etiketë: Brand:

CPU AMD Ryzen 5 BOX 5500 3,6GHz MAX Boost 4,2GHz 6xCore 19MB 65W with Wraith Stealth Cooler

129.99Shiko PDF
Share it:
  • Mund të ofrojë performancë të shpejtë 100 plus FPS në lojërat më të njohura në botë, kërkohet një kartë grafike diskrete
  • 6 bërthama dhe 12 fije përpunimi, të bashkuara me ftohësin AMD Wraith Stealth
  • Max Boost 4,2 GHz, i shkyçur për mbingarkesë, 19 MB cache, mbështetje për DDR4-3200
  • Për platformën e avancuar Socket AM4
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand AMD
CPU model Ryzen 5
Cpu speed 4.2 GHz
Platform Windows 10
Color ‎ Ceramic Gray
Number of processors ‎6
Product weight ‎ 430 g
Product dimensions ‎1.57 x 1.57 x 0.24 inches
Importuar nga:

Procesori

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CPU AMD Ryzen 5 BOX 5500 3,6GHz MAX Boost 4,2GHz 6xCore 19MB 65W with Wraith Stealth Cooler”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *