SKU: AC003260 & AC003263 Kategori: , , Brand:

CPU AMD Ryzen 7 5700G / 3,8 GHz / 8xCore 16MB / 65W

239.99Share it:
  • Luaj disa nga lojërat më të njohura në 1080p me grafikën më të shpejtë të procesorit në botë, nuk kërkohet kartë grafike
  • 8 bërthama dhe 16 fije përpunimi, të bashkuara me ftohësin AMD Wraith Stealth
  • Max Boost 4,6 GHz, i shkyçur për mbingarkesë, 20 MB cache, mbështetje për DDR4-3200
  • Për platformën e avancuar Socket AM4. Temperatura maksimale e funksionimit (Tjmax) -95°C
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand AMD
CPU Manufacturer AMD CPU
Model AMD Ryzen 7 5700G
CPU Speed 4.6 GHz
CPU Socket Socket AM4
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CPU AMD Ryzen 7 5700G / 3,8 GHz / 8xCore 16MB / 65W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *