SKU: AC002530 Kategori: , Brand:

CPU AMD Ryzen 7 Tray 5700X 3,4GHz MAX Boost 4,6GHz 8xCore 36MB 65W

249.99Shiko PDF
Share it:
  • Mund të ofrojë performancë ultra të shpejtë 100 plus FPS në lojërat më të njohura në botë, kërkohet një kartë grafike diskrete
  • 8 bërthama dhe 16 fije përpunuese, bazuar në arkitekturën AMD “Zen 3”.
  • Max Boost 4,6 GHz, i shkyçur për mbingarkesë, 36 MB cache, mbështetje DDR4-3200
  • Për platformën e avancuar Socket AM4, mund të mbështesë PCIe 4.0 në motherboard X570 dhe B550

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand AMD
CPU model Ryzen 7
Cpu speed 4.6 GHz
Number of processors 8
Product weight ‎ 100g
Product dimensions ‎‎ 1.57 x 1.57 x 0.24 inches
CPU Socket Socket AM4
Wattage 65 watts
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CPU AMD Ryzen 7 Tray 5700X 3,4GHz MAX Boost 4,6GHz 8xCore 36MB 65W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *