SKU: AC002283 Kategori: , Brand:

CPU AMD Ryzen 7 WOF 5800X3D 3D V Cache 3,4GHz MAX Boost 4,5GHz 8x Core 100MB 105W

Disponueshmëria: S’ka stok

399.99


S’ka stok


Share it:
  • Procesori më i shpejtë i lojërave desktop në botë dhe procesori i parë i lojërave me teknologjinë e grumbullimit 3D
  • 8 Cores and 16 processing threads me teknologjine AMD 3D V-Cache technology
  • 4,5 GHz Max Boost, 100 MB cache, mbështetje DDR4-3200
  • Për platformën e avancuar Socket AM4, mund të mbështesë PCIe 4.0 në motherboard X570 dhe B550
  • Ftohësi nuk përfshihet, rekomandohet ftohës me performancë të lartë

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “CPU AMD Ryzen 7 WOF 5800X3D 3D V Cache 3,4GHz MAX Boost 4,5GHz 8x Core 100MB 105W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *